Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Konkursu pt. „MÓJ RYNEK – MÓJ PRODUKT 2015”
Rusza konkursu pt. „MÓJ RYNEK - MÓJ PRODUKT 2015", którego celem jest identyfikacja i promocja lokalnych produktów żywnościowych sprzedawanych na gminnych targowiskach.
11 marca 2015
IV edycja Ogólnopolskiego konkursu dla ponadgimnazjalnych szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty zarejestrowane lub aplikujące o rejestrację jako Chroniona Nazwa Pochodzenia, Chronione Oznaczenie Geograficzne oraz Gwarantowana Tradycyjna Specjalność

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi,Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni oraz Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zapraszają do uczestnictwa w IV edycji Ogólnopolskiego ...
23 lutego 2015
Spotkanie liderów odnowy wsi w Pawłowicach

W dniach 19 - 20 lutego 2015 roku w Pałacu w Pawłowicach odbyło się zorganizowane przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi spotkanie liderów odnowy wsi województwa opolskiego.
12 listopada 2014
Forum członków sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie

W dniach 5-6 listopada 2014 r. odbyła się konferencja połączona z wyjazdem studyjnym, której celem była wymiana doświadczeń i dobrych praktyk nt. regionalnego dziedzictwa kulinarnego.
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Liczba odwiedzin: 3720929
Data aktualizacji: 2015-04-17
Wykonanie: P®ESTO