Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Chcą rozwijać przedsiębiorczości na obszarach wiejskich
W dniu 20 października w Nysie odbyło się spotkanie informacyjne pn. „Szanse i możliwości rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w latach 2014-2020”.
6 października 2014
Uroczystość finałowa konkursu "Piekna Wieś Opolska 2014"

W pierwszą sobotę października w Lasowicach Wielkich, wsi laureatce tegorocznego konkursu „Piękna Wieś Opolska", odbyło się podsumowanie rywalizacji.
29 września 2014
Kulinarne „Perły” 2014 wręczone

W niedzielę (28 września br.) w Poznaniu podczas Targów Smaki Regionów zostały wręczone prestiżowe statuetki - kulinarne „Perły” 2014.
1 września 2014
VI Festiwal Opolskich Smaków

Już szósty raz na Opolskim Rynku został zorganizowany Festiwal Opolskich Smaków, który przyciągnął tłumy chętnych przeżycia niezapomnianych doznań kulinarnych.
Kościół lub inny związek wyznaniowy nie może wystąpić z wnioskiem o przyznanie pomocy na operację polegająca na utworzeniu ośrodka edukacyjno – kulturalnego. Kościoły i inne związki wyznaniowe mogą realizować operacje związane z odnawianiem elewacji zewnętrznych i dachów w budynkach architektury sakralnej wpisanych do rejestru zabytków lub objętych wojewódzką ewidencją zabytków i cmentarzy wpisanych do rejestru zabytków. Mogą również realizować operacje związane z kształtowaniem obszarów o szczególnym znaczeniu dla zaspokojenia potrzeb mieszkańców, sprzyjających nawiązywaniu kontaktów społecznych, ze względu na ich położenie oraz cechy funkcjonalno-przestrzenne, w szczególności poprzez odnawianie lub budowę placów parkingowych, chodników lub oświetlenia ulicznego.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi www.minrol.gov.pl

Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Liczba odwiedzin: 3424971
Data aktualizacji: 2014-10-22
Wykonanie: P®ESTO