Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
3 marca 2010
Spotkanie nt funduszu sołeckiego
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy współpracy z Opolskim Centrum Demokracji Lokalnej organizuje w dn. 23 marca 2010r. spotkanie poświęcone funduszowi sołeckiemu "Fundusz sołecki a rozwój gminy i sołectwa". Spotkanie skierowane jest do liderów i sołtysów opolskich
sołectw, w szczególności tych gmin gdzie przyjęty został fundusz sołecki.


Spotkanie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Organizacja spotkania stanowi realizację Planu działania Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa opolskiego na lata 2010 - 2011r.


Zainteresowanych udziałem proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 16 marca 2010r. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Z danego sołectwa może zostać zgłoszona tylko jedna osoba.

W związku z tym, że spotkanie finansowane jest ze środków unijnych oraz jako że niejednokrotnie zdarza się iż liderzy odnowy wsi pomimo zgłoszenia się na szkolenie jednak nie przyjeżdżają blokując w ten sposób miejsca innym zainteresowanym, brak udziału w spotkaniu i nie zgłoszenie tego faktu organizatorom skutkuje wykluczeniem przedstawicieli sołectwa z udziału we wszystkich spotkaniach organizowanych w ramach Programu Odnowy Wsi w 2010r.


Pliki do pobrania:
Lista osób zakwalifikowanych na spotkanie (PDF, 46.31 kB)
Program spotkania (DOC, 173 kB)
Formularz zgłoszeniowy (DOC, 170 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Ligota Tułowicka
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Mołcka – potrawa wigilijna
Liczba odwiedzin: 8231606
Data aktualizacji: 2019-08-22
Wykonanie: P®ESTO