Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
25 lipca 2018
Na wsi najlepiej – konkurs!
Prowadzisz agroturystykę i pokazujesz swoim gościom, jak wygląda praca rolnika?
A może masz strusią lub ślimaczą farmę? Albo organizujesz warsztaty garncarskie pszczelarskie czy przędzarskie? 
Odkrywasz tajniki najlepszej polskiej kuchni na szlaku kulinarnym? 
Jeśli stworzyłeś ofertę, która skutecznie przyciąga turystów na wieś i umila im pobyt, weź udział w konkursie „Na wsi najlepiej"! 

Zgłoszenia są przyjmowane do 3 sierpnia. Polska Organizacja Turystyczna wybierze 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej. 
Nagrodzone atrakcje zostaną objęte specjalną promocją. Jeśli wygrasz, będziesz mógł się zaprezentować w albumie wydanym w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Odwiedzą Cię profesjonalny fotograf i bloger turystyczny. Zdjęcia i relacje zobaczą tysiące osób interesujących się podróżami. 
Z dobrymi praktykami będzie się można zapoznać na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, w artykułach prasowych i mediach społecznościowych.  

Konkurs pozwoli stworzyć pierwszy katalog dobrych praktyk w turystyce wiejskiej, który przysłuży się do podnoszenia jakości usług i wzbogacenia oferty w całej branży. Podziel się swoim doświadczeniem i pokaż magię polskiej wsi! 

Więcej informacji na stronie - https://nawsinajlepiej.polska.travel

Operacja pn. „Identyfikacja, upowszechnianie i promocja dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich" jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. KSOW jako instytucja wspierająca rozwój obszarów wiejskich organizuje nabór podmiotów zainteresowanych współpracą w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. W ten sposób możesz zaprezentować swoją działalność potencjalnym partnerom. Sprawdź, jak łatwo to zrobić, korzystając ze strony KSOW. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) wspiera również projekty związane z tworzeniem oferty turystycznej na wsi. Zobacz, jak możesz skorzystać z PROW.
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Olszanka
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Jabłka odmiany Wealthy
Liczba odwiedzin: 8044407
Data aktualizacji: 2019-06-14
Wykonanie: P®ESTO