Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Aktualności
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Aktualności 
3 września 2018
XVIII edycja konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów
W dniu 2 września podczas obchodów Dożynek Wojewódzkich w Paczkowie rozstrzygnięto XVIII edycję konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" .


Do konkursu zgłosiło się 41 wytwórców produktów regionalnych oraz 6 drużyn startujących w kategorii na najlepszą potrawę regionalną. Ta wyjątkowa kulinarna rywalizacja przyciągnęła jak co roku wielu uczestników ze skrupulatnie wyszukanymi produktami i potrawami spośród starych rodzinnych przepisów. Obie komisje konkursowe miały nie lada zadanie, aby wybrać i nagrodzić najlepsze produkty i potrawy regionalne.
Po posiedzeniu Komisji Konkursowej, w której skład weszli przedstawiciele Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i Muzeum Wsi Opolskiej, przyznano regulaminowe nagrody, które wręczył Pan Andrzej Buła Marszałek Województwa Opolskiego oraz Antoni Konopka Członek Zarządu Województwa Opolskiego.
Nagrody przyznano w kilku kategoriach:

I. W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego:
Podkategoria : produkty i przetwory mięsne
Nagroda główna: Gospodarstwo Rolne Jan Gorzellik i SEBA za „świeczkę wieprzową”

Podkategoria: produkty mleczne
Nagroda główna: Gospodarstwo Rolne „Kozi Dar” Małgorzata i Roman Famuła za „sery białe z dodatkami krótko dojrzewające”

Podkategoria: miody
Nagroda Główna: Beata Malik – Nasza Pasieka za „miód ze spadzi liściastej”

Wyróżnienia :
1. Grażyna Wilk za „pasztet Marysi”
2. Urszula Surzykiewicz za „fet ze szpyrki wyndzonej”
3. Anna i Roman Zazula za „szynkę malucha”
4. Jerzy Wilk za „Polędwica Po Młyńsku”

II. Produkty i przetwory pochodzenia roślinnego:
Podkategoria: przetwory owocowe
Nagroda Główna : Katarzyna Judzińska Gospodarstwo Rolne za „papierówki w syropie”

Podkategoria: przetwory warzywne
Nagroda Główna: Grażyna Wilk za „borowika szlachetnego –prawdziwek w zalewie”

Podkategoria : produkty zbożowe
Nagroda Główna: Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Praszce za „chleb biesiadny”

Podkategorię: wyroby cukiernicze
Nagroda Główna: Cukiernia MAGOSZ za „lody Cassate”

Wyróżnienia:
1. Gospodarstwo Rolne Sandra Kern za „muś śliwkowy”
2. Gospodarstwo Rolne Sandra Kern za „szplitry maślane”
3. Anna Bydłosz KGW Chróścina za „babę drożdżową-babsztyl”

III. Napoje regionalne
podkategoria: napoje bezalkoholowe
Nagroda główna:Teresa i Norbert Kern Gospodarstwo agroturystyczne Zacisze Antoszka za „kompot z szarki (gruszki)”

podkategoria: napoje alkoholowe
Nagroda główna: Gerard Kosytorz za „kordiał z szyszek sosny”

Wyróżnienia:
1. Irena Wala za „syrop z rabarbaru”
2. Lidia Fronia za „syrop z kwiatu czarnego bzu”
3. Anna Zazula za „wiśniówkę sołtysowej”
4. Książęcy Browar Nyski za „piwo jasne nyskie”
5. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie za „śmietankówkę oleską o smaku kawy”

Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody „Perła 2018”
następujące produkty:
- kiełbasa w krauzie –Gospodarstwo Rolne Anita i Jan Gorzellik
- ser leśny – Gospodarstwo Rolne Helena i Jerzy Ziaja
- konfitura z mirabelki – Urszula Surzykiewicz
- naturalny olej głubczycki z ostropestu- Napus –Oil s.c.
- śmietankówka oleska –Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie
- jeż – Józefa Horodecka KGW w Kazimierzu
- rolada makowa- Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Praszce

Komisja konkursowa w kategorii gastronomia przyznała następujące nagrody:

I miejsce: pierogi z krupniokiem z ogórkiem oraz karp niemodliński podany na oberibie na gęsto z karmelizowaną marchewką – P.H.U.P PAWEŁ SPAŁKA –HOTEL SPAŁKA****

II miejsce: kołduny z barszczem z kiszonych buraków oraz gołąbki ziemniaczane z sosem borowikowym,- Anna Zazula i Joanna Rak z KGW w Chróścinie

III miejsce : grzybki ze stobrawskich lasów duszone w śmietanie oraz pieczona kaczka Huberto podana z kluskami śląskimi i sałatą z buraka – Jacek Hajzyk Restauracja „Niebo w Gębie”

Nominację do Perły 2018 otrzymała Anna Zazula i Joanna Rak z KGW w Chróścinie za gołąbki ziemniaczane z sosem borowikowym.
[Galeria zdjęć]
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Pietna
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Kołocz śląski
Liczba odwiedzin: 7536591
Data aktualizacji: 2018-11-30
Wykonanie: P®ESTO